www.adiniaskkoydum.com


Günlük Burç

sevgilinizle uyum problemi mi yaşıyorsunuz

sevgilinizle uyum problemi mi yaşıyorsunuz Yorumlar: 0 Okunma: 510

Sevgilinizin size uyum sağlamaması bir yerde normal. Herkesin kendi kişiliği var. Onun zevkleri ve hobileri, sizinkilerden farklı olabilir. Kişilikleriniz tamamen farklı olduğu için, farklı zamanlarda farklı aktivitelerden zevk alıyor olabilirsiniz. Sevgilinizin sizinle aynı şeyleri yapmaktan hoşlanmaması, mutsuz olacağınız anlamına gelmez. Ve sevgilinizden sizinle her yaptığınızı yapmasını da beklememelisiniz.Bırakın istediği gibi hareket etsin.
Sevgilinizin kişiliğini değiştirmeye çalışmayın. Birlikteliğinizin başlarında gözünüze batmayan, hatta hoş gelen şeyler zaman geçince sinirinizi bozabilir. Bu durumda onunla sonu olmayan bir mücadeleye girmek sizi yormaktan başka bir işe yaramaz. Üstelik zamanla çatışma derinleşir ve birbirinizden uzaklaşmanıza yol açar. Oysa onu değiştirmeye çalışmak yerine mevcut durum için alternatif çözümler üretmeye ne dersiniz? Emin olun, bir insan, karşısındakinin kendisini olduğu gibi kabul etmesinden mutluluk duyar ve onu daha çok sever.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Copyright 2012 "Adiniaskkoydum.Com" Tüm hakları saklıdır.
Wordpress Cache - Resim Yükle - Gelinlik - Fragman · Moda · Sağlık . Magazin .
Hakkımızda · Video . Site Haritası