www.adiniaskkoydum.com


Günlük Burç

Saç Nasıl Erken Uzar

Saç Nasıl Erken Uzar Yorumlar: 0 Okunma: 6067

Sevgili bayanlar saçlarınızın bir an önce uzamasını istiyorsanız bizi dikkatlice takip edin. Öncelikle Saçlarınızın bakımlı ve sağlıklı olmasına dikkat edin . Saçlarınızın hızlı uzamasını istiyorsanız yediğiniz gıdalara dikkat etmelisiniz. Stresten uzak durun ve mümkün olduğu kadar sakin rahat bir hayat yaşamaya çalışın. Bol bol yeşil çay için. Baklagiller, bulgur, somon balığı, yumurta ve peynir tüketin. Daha parlak ve güçlü saçlar için sıkı beslenmek önemlidir. Her besin grubundan tüketmek gerekir.
Bakımlı saçlar bakımlı bir kadında olur. Bakım tepeden tırnağa kadar olmalıdır.
Saçlarımız için somon balığı mükemmel bir bakım kaynağıdır ve sık sık tüketmek gerekir. Haftada 3 kere yumurta yemek de son derece faydalıdır.
Saç bakım yağları saçın daha güçlü uzamasını sağlar. Bitkisel ve aromatik doğal saç bakım yağları saçların parlak olmasına da katkıda bulunur.
Saçınızı sık sık ısıl işleme maruz bırakmayın,
Saçınıza fön ve şekillendirme işleminden önce saç koruyucu sıkın,
Saç tipinize uygun ürünler kullanın.
Bunların dışında evde hamur mayası ile de saçlarınızın erken uzamasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınıza hamur mayasını tamamen yedirin ve saçlarınızı bir havlu ile sarın. 45dk-1saat beklettikten sonra saçlarınızı yıkayın. Saçlarınız 24 saat hamur mayası kokacaktır ama bunu 2-3 günde bir tekrarlarsanız dilediğiniz sürede dilediğiniz saç uzunluğuna erişebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Copyright 2012 "Adiniaskkoydum.Com" Tüm hakları saklıdır.
Wordpress Cache - Resim Yükle - Gelinlik - Fragman · Moda · Sağlık . Magazin .
Hakkımızda · Video . Site Haritası