www.adiniaskkoydum.com


Günlük Burç

Hürrem Sultan rengi saçlar

Hürrem Sultan rengi saçlar Yorumlar: 0 Okunma: 658

Hürrem Rengi Saçlar Moda. Pek çok kadın Hürrem Sultan’ın saç modeli, rengi ve dalgalarını kullanıyor. Bu dönem sanırım Hürren dönemi. Hürrem Sultanın saç renginin tonu ne, saç modelinin adı ne, Hangi renk boya kullanıyor ve saç boyasını nereden bulabiliriz? İşte Hürrem Rengi Saçların Birkaç Püf Noktası..

Hürren Sultan açık bakır renk kullanıyor. Hürrem’in saç rengi Açık Bakır.

Kuaförler, Saç boyası satıcıları ve kozmetik sektöründeki çalışanlar “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile ünlenen bakır tonlarının, özellikle de Eugene Color kit boyanın 21 numaralı “Açık Bakır” renginin mağazacılar ve kadınlar tarafından “Hürrem rengi” adı altında yoğun talep gördüğünü belirtiyorlar.
Size önerebileceğimiz AÇIK BAKIR saç boyaları, Bütün hipermarketlerde ve seçkin parfümerilerde satışta.

Hürrem Sultan’ın saç modelleri bayanlar arasında tercih edilen saç modelleri arasına girmiş durumda. Artık kuaförlerde bayanlar saçımı Hürrem Sultanın saç rengine boyayın ve Meryem Uzerli saç modeli yapın der oldular.

Peki gelelim asıl konumuza Meryem Uzerli’nin saç rengi nedir?
Hürrem Sultanın saç rengi bakır rengini andıran açık kestane tonundadır. Hürrem Sultanın saç renginin bakır rengini andırması nedeniyle halk arasında bu saç rengine Hürrem Bakırı denilmeye başlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Copyright 2012 "Adiniaskkoydum.Com" Tüm hakları saklıdır.
Wordpress Cache - Resim Yükle - Gelinlik - Fragman · Moda · Sağlık . Magazin .
Hakkımızda · Video . Site Haritası