www.adiniaskkoydum.com


Günlük Burç

Cildi Güzelleştiren Meyveler

Cildi Güzelleştiren Meyveler Yorumlar: 1 Okunma: 394

Kadınlar için cilt güzelliği olmazsa olmazlardandır.Son yıllarda bayanlar cilt güzelliğine dahada önem vermiştir.Aşağıdaki meyveler size yardımcı olabilir.
Ananas
Cildi pul pul dökülen kişiler bol bol ananas yiyebilirler. Cilt sorunlarından biri olan pullanmaya ananas iyi geliyor. Cildin dokusunu onararak, sertleşme ve kurumaları önlüyor. Günde birkaç dilim yediğiniz ananas aynı zamanda kırışıklıkları da önlüyor.

Çilek
Çok sevdiğimiz meyveler arasında yer alan çilek de, antioksidan içerikli bir meyvedir. Ciltteki kolajen miktarını attırarak yaşlanmanın sebebi olan serbest radikallare karşı cildi koruyor. C vitamini bakımından da zengin olan çilek, diş minesinin sararmasını da önlüyor.

Nar
Narda güçlü antioksidanlar arasındadır. Cildi serbest radikallere karşı koruyarak cildin yenilenmesini sağlar. Cilt hücrelerini korur ve yaşlanmayı önler. Cilt sağlığı açısından narında önemi büyüktür.


Enginar

Temiz ve ışıltılı bir cilde sahip olmak istiyorsanız enginar tüketebilirsiniz. Lifli bir meyve olan enginar vücudunuzun toksinlerden arınmasına yardımcı oluyor. Antioksidan içerikli enginar aynı zamanda ciltte meydana gelebilecek bir iltihaplanmayı da önleyerek kızarıklıkları gideriyor.

1 yorum yapılmıs

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Copyright 2012 "Adiniaskkoydum.Com" Tüm hakları saklıdır.
Wordpress Cache - Resim Yükle - Gelinlik - Fragman · Moda · Sağlık . Magazin .
Hakkımızda · Video . Site Haritası